Kaip pirkti?

Dėmesio Švietimo įstaigoms

Švietimo įstaigas, neturinčias prisijungimo duomenų, bet norinčias naudotis elektronine užsakymų sistema, prašome kreiptis el. paštu info@briedis.lt arba tel. (8 5) 270 64 79.

1. Išsirinkite prekes

Naudodamiesi puslapio meniu arba paieškos laukeliu, susiraskite norimą prekę. Galite ją atidaryti, kad paskaitytumėte daugiau, arba iškart spausti „krepšelį”. Puslapio viršuje dešinėje pamatysite sutrumpintą savo prekių krepšelį. Bet kada savo prekes galite apžiūrėti detaliau, paspaudę „Peržiūrėti krepšelį”.

2. Spauskite „PIRKTI“

Norėdami užsakyti išsirinktas prekes, spauskite „Pirkti”. Įėję į krepšelį galėsite: a) keisti prekių kiekį arba jas ištrinti, b) grįžti atgal ir tęsti apsipirkimą prekes išsaugodami, c) tęsti pirkimo procesą. 

 

3. Pasirinkite pristatymo būdą

Šiame žingsnyje jums reikės prisijungti (jeigu esate registruotas klientas) arba užsiregistruoti, jeigu pirmą kartą perkate mūsų e. knygyne.
Pristatyti galime: į artimiausią paštą; Jūsų nurodytu adresu per kurjerių tarnybą; galima atsiimti leidykloje; mokykloms pristatome į švietimo skyrių.
Pasirinkus pristatymo būdą, priklausomai nuo prekių svorio, bus apskaičiuotos pristatymo išlaidos.
Daugiau skaitykite „Prekių pristatymas“

 

4. Pasirinkite apmokėjimo būdą

Registruotoms švietimo įstaigoms, perkančioms vadovėlius, vadovėlių pristatymo mokestis yra įskaičiuotas į vadovėlių kainą.
Kurie atsiskaitymo būdai galimi, priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo. Paprastai atsiskaityti galima pavedimu arba el. bankinkyste SEB ir Swedbank

Daugiau skaitykite „Atsiskaitymo būdai“ 

5. Patvirtinkite užsakymą

Šiame žingsnyje vėl galite peržiūrėti savo užsakymą ir prireikus jį redaguoti: įrašyti naują pristatymo adresą, pakeisti pristatymo ar mokėjimo būdą. Norėdami patvirtinti užsakymą, spauskite „Patvirtinti“. Paspaudę „Patvirtinti“ jūs pažymite, kad susipažinote ir sutinkate su Pirkimo taisyklėmis

Kiti būdai pateikti užsakymą

Pateikti užsakymą leidyklai „Briedis“ galite ir kitais būdais:

  1. telefonais: (8 5)  270 66 01, (8 5) 270 66 94 (darbo dienomis 8:00–12:00 ir 13:00–17.00 val.)
  2. faksu  (8 5)  270 66 27
  3. el. paštu prekyba@briedis.lt
  4. paprastu paštu – adresu Parodų g. 4, LT-04133 Vilnius

Pateikdami užsakymą, būtinai nurodykite savo vardą, pavardę, kontaktinius duomenis, įmonės rekvizitus, užsakomų prekių kiekį, užsakymo pristatymo būdą bei pristatymo adresą.