Niekšų sąmokslas. Buvusio KGB papulkininkio užrašai

Kodas: 6998
Autorius: Vladimir Popov
23,00 €
+-

KGB – tai jau praeitis? Knygos autorius Vladimiras Popovas, devyniolika metų pradirbęs KGB bendradarbiu, agentūriniu operatyvininku, pateikia unikalių liudijimų: faktų, sąsajų, biografijų, prisiminimų, siaubingų ir komiškų nutikimų. Neįtikėtinai susiraizgę likimai, agentūrinė informacija, žvalgyba, kontržvalgyba, verbavimas, žudymas, neįsivaizduojami pinigų, deimantų, aukso srautai – visa tai iš pirmų lūpų, be nutylėjimų, veidų ar pavardžių slėpimo. KGB buvo apraizgęs viską ir visus: mokslininkus, sportininkus, menininkus, dvasininkus, studentus ir, be abejo, kadrinius darbuotojus. Toks buvo ir knygos autorius KGB papulkininkis V. Popovas, todėl nuo pirmųjų eilučių tampa aišku – melo čia nėra.

Ši V. Popovo knyga – tai mėginimas apibendrinti jo, kaip buvusio saugumiečio, patirtį ir žinias, paanalizuoti, kas vyko Sovietų Sąjungoje jos saulėlydžio laikotarpiu, kas lėmė SSRS griūtį ir buvusio kadrinio KGB karininko Putino Rusijos – naujo tipo šalies, valdomos to paties valstybės saugumo, – susikūrimą.

1991 m. spalį pagaliau iš KGB atleistas V. Popovas nutraukė ryšius su šia organizacija ir dabar gyvena Kanadoje.

Prie šios knygos struktūros ir turinio kūrimo stipriai prisidėjo iš Rusijos emigravęs žinomas amerikiečių istorikas Jurijus Felštinskis (jis ir knygų „KGB žaidžia šachmatais“,„FST sprogdina Rusiją“ bendraautoris).

Taip pat skaitykite knygą „KGB žaidžia šachmatais“, kurios vienas iš autorių yra V. Popovas.

 

Iš rusų kalbos vertė Kazys Uscila

16,9 x 23,8 cm, 576 p., kieti viršeliai

Jus taip pat gali sudominti:

  1. 17,40 €
  2. 16,90 €
  3. 14,40 € 4,32 €
  4. 17,40 €
  5. 17,60 € 5,28 €
  6. 28,50 €
  7. 14,10 €
  8. 10,70 € 3,21 €