Montessori namai: sukurkite erdvę, kurioje jūsų vaikas klestėtų

Kodas: 7731
Autorius: Ashley Yeh
15,40 €9,24 €
+-

Knygos pristatymą galite peržiūrėti čia.


„Džiaugiuosi, kad Ashley Yeh („YouTube“ kanale dar žinomos kaip Hapa Family, kurią seka tūkstančiai žmonių) knyga išversta į lietuvių kalbą. Šiais laikais, kai Montessori priemonių, veiklų, žaislų pasiūla yra labai gausi, svarbu gebėti atsirinkti, ką reiškia autentiškas Montessori ugdymas. Šios knygos autorė išgrynina Montessori ugdymo esmę, aiškiai pristato amžiaus tarpsnių ypatumus, pateikia svarbių įžvalgų ir duoda naudingų patarimų, kuriuos galite taikyti savo šeimoje. Tad sukurkite erdvę, kurioje jūsų vaikas klestėtų!“

Ada Sieger, Montessori mokytoja Lietuvoje


Taikykite Montessori principus namie – užauginkite pasitikintį savimi ir smalsų vaiką.

Tai praktinis vadovas tėvams, norintiems įrengti savo namus taip, kad būtų galima ugdyti vaikų savarankiškumą, gebėjimus ir patenkinti jų poreikius bei interesus nuo pat kūdikystės, per visą ikimokyklinį laikotarpį ir vėliau. 

• Sužinosite, kaip gaminti valgį, ką daryti prieš miegą ir kaip sumažinti įtampą namuose, vaikams suteikiant būtinų priemonių, padedančių jiems patiems ugdytis praktinius gyvenimo įgūdžius.

• Išmoksite atsikratyti netvarkos ir sukurti erdves, padedančias vaikams labiau sutelkti dėmesį ir suteikiančias laisvės mokytis bei tyrinėti.

• Galėsite skatinti abipusę pagarbą ir savarankiškumą, pakviesdami vaikus prisidėti prie buities darbų.

• Sužinosite, kaip sužadinti vaikų smalsumą ir ugdyti natūralią meilę mokymuisi, galėsite išbandyti daugiau kaip 80 šioje knygoje aprašytų paprastų veiklų, skirtų kūdikiams, mažyliams ir ikimokyklinukams.

 

APIE AUTORĘ

Ashley Yeh (edukologijos magistrė) yra sertifikuota Montessori ugdymo patarėja kūdikių ir mažylių amžiaus grupėje, pozityviosios tėvystės edukatorė, kelerius metus dirbusi valstybinėse mokyklose. Ji aistringai bei pagarbiai žvelgia į Montessori ugdymą ir du savo vaikus nuo kūdikystės auklėja pagal šiuos principus. Ashley taip pat yra sukūrusi savo „YouTube“ kanalą, tinklaraštį ir internetinių kursų, kuriuose įkvėpė tūkstančius šeimų visame pasaulyje įrengti namus pagal Montessori principus.


Iš anglų kalbos vertė Rima Čeliauskaitė

 

Serija „Pabučiuok mane“

22,7 x 18,3 cm, 160 p., minkšti viršeliai