Imuninis atsparumas. Proveržio planas, kuris padės apsaugoti organizmą ir nugalėti ligas

Kodas: 7824
Autorius: Romilly Hodges
16,90 €
+-

Atidus žvilgsnis į mūsų imuninės sistemos sudėtingumą ir mokslu pagrįsta imuninio atsparumo dieta padės apsisaugoti nuo virusų ir kitų patogenų.
Kai kurie žmonės gali palyginti lengvai susidoroti su infekcijomis ir ligų simptomais, o kiti serga labai sunkiai ir ilgai. Pasirodo, tam įtakos turi imuninis atsparumas.
Kaip jį stiprinti? Atsakymas – vartoti ne tik vitaminą C gripo sezono metu. Mūsų imuninė sistema yra sudėtinga ir daugialypė, todėl jai didelės įtakos turi ne tik tai, ką valgome, bet ir gyvenimo būdas.
Susipažinkite su neįtikėtinais būdais, kaip mūsų organizmas apsaugo mus nuo ligų. Čia žingsnis po žingsnio aprašyta programa, kurioje organizmo gynybą stiprinantys maisto produktai derinami su gyvenimo būdo strategijomis, įskaitant svarbius patarimus dėl judėjimo, miego ir streso mažinimo. Knygoje paaiškinamas miego ir imuninės atminties ryšys, kaip galima panaudoti protarpinio badavimo galią, kodėl gerieji mikrobai stiprina imunitetą ir mažina alergijų bei astmos atsiradimo tikimybę, kokie pratimai gerina imunitetą, galiausiai pateikiami daugiausiamaistinių medžiagų turinčių patiekalų receptai.

Norite būti sveiki ir stiprinti imunitetą? Tuomet ši knyga – kaip tik jums. 

 

Iš anglų kalbos vertė gyd. genetikė doc. Birutė Tumienė

 

Serija „Sveikatos enciklopedija“

16,9 x 23,8 cm, 376 p., puskietis viršelis