Pagalba švietimo įstaigoms


Apie prisijungimą

Švietimo įstaigas, neturinčias prisijungimo duomenų ir norinčias naudotis elektronine užsakymų sistema, prašome kreiptis el. paštu [email protected] arba tel. (8 5)  270 64 79.


Apie nemokamą pristatymą

Švietimo įstaigoms, registruotoms leidyklos e. knygyne, vadovėlių pristatymas į švietimo įstaigą yra nemokamas. Kitų ugdymo priemonių pristatymo mokestis priklauso nuo siuntos svorio.


Apie pirkimo procesą

Švietimo įstaigoms, perkančioms vadovėlius ir kitas prekes, paspaudus mygtuką „Pirkti",  automatiškai suformuojami 2 atskiri užsakymai: „Vadovėlių užsakymas“ ir „Kitų prekių užsakymas“. „Vadovėlių užsakyme“ yra tik vadovėliai, o „Kitų prekių užsakyme“ – visos kitos jūsų pasirinktos prekės. Taip padaryta Jūsų patogumui pačių švietimo įstaigų pageidavimu.

Įėję į krepšelį jūs matote abu užsakymus ir galite pasirinkti, kurį užsakymą norite sutvarkyti pirmiausiai. Užsakymas sutvarkomas, vadovaujantis tais pačiais pirkimo žingsniais: pasirenkate pristatymo ir apmokėjimo būdą, patikrinate užsakymą ir spaudžiate „Patvirtinti". Sulaukite, kol pamatysite pranešimą, kad jūsų užsakymas gautas ir jam yra suteiktas numeris. Patvirtinę vieną užsakymą, nepamirškite, kad dar liko nesutvarkytas kitas jūsų užsakymas. Kitas užsakymas sutvarkomas ta pačia tvarka, kaip ir pirmasis. Taigi Jūs turite atskirai gauti kiekvieno užsakymo patvirtinimą ir dvi skirtingas sąskaitas.